Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Zvětšení rtů implantáty PermaLip zabezpečí krásný a přirozený výsledek. Přesvědčte se sami!

Krása ženského těla spočívá v symetrii a souměrnosti, nikoliv ve velikosti. Tzn., stejně jako neupoutají pozornost muže ani tak velká prsa, jako spíše prsa hezky tvarovaná, tak jsou mnohem smyslnější přirozeně vymodelované rty, než přehnaně vyplněné „hollywoodské rty“. Abychom však mohli dosáhnout takových výsledků, je třeba důkladně zvážit, zda chceme řešit nevyhovující tvar rtů, jejich objem, anebo obojí zároveň.

 „Tak, jak je pro Evropany symbolem krásy spíše Venuše Milétská, než Dolly Buster (čímž, se dotyčné dámě omlouvám), tak jsou i produkty americké estetické chirurgie pro mnoho evropských chirurgů spíše symbolem nevkusu. Přehnaně vyliftovaný obličej s koutky úst od ucha k uchu u nás nejsou tím, co dělají ženu krásnou. Je to spíš přirozenost, souměrnost a smyslné rty, při jejichž modelaci jsme správně předem odhalili podstatu problému a stanovili postup jeho řešení.“

Objednejte se na konzultaci

 

  • Trvalý efekt vymodelovaných rtů.
  • Mini invazivní, jen několika minutový zákrok.
  • Umělecký přístup pro skutečně krásný a přirozený výsledek.

Zvětšení rtů v minulosti a dnes

Mezi nejčastější problémy řadíme chybějící objem rtů a také úzký horní nebo dolní ret. Tyto estetické nedostatky se u nás dříve řešily pouze tzv. V-Y posunem. Principem této operace je vysunout hranici retní červeně, ovšem za cenu jizev na vnitřní straně rtů. Při větším posunu tyto jizvy dokonce mohou zasáhnout do viditelné části rtu, nebo přivodit ztrátu citlivosti. Nehledě na to, že operaci je třeba podstoupit ve dvou etapách. Výsledek je přitom vždy minimálně diskutabilní.

Ve světě se oproti tuzemským operacím řešil pouze a jedině objem, přičemž jakékoliv jiné operační techniky ustoupily do pozadí. Nejprve se pro výplně používal štěp z oblasti podzadečkové rýhy a později výplňové materiály jako kyselina hyaluronová nebo vlastní tuk. Výsledkem potom bylo, že zvětšení rtů se věnovali spíše dermatologové než plastičtí chirurgové. A rty klientek byly neúměrně zvětšené a nepřirozeně vyplněné. Tuto situaci vyřešila až mini invazivní technika s implantáty PermaLip, která využívá trvalého silikonového implantátu.

V čem spočívá zvětšení rtů implantáty PermaLip

Jak už jsme naznačili, před samotným zákrokem je nutné pečlivě analyzovat proč je ret úzký a jestli není problém „jen“ v objemu. Jestli je to skutečně jen o objemu, tak musíme také stanovit, jak tento objem doplníme a hlavně jak moc ho doplníme. Kyselina hyaluronová nebo vlastní tuk by se časem vstřebal, a proto doporučujeme spíše implantát PermaLip. Jeho aplikace představuje nenáročný a poměrně rychlý chirurgický zákrok. V koutcích rtů vytvoříme malé řezy a s pomocí duté hadičky vsuneme implantát. Silikonový implantát přitom vytvarujeme podle rtů.

V případě, že problém je nejen v objemu, ale i tvaru, navrhujeme lifting horního rtu, který povytáhne hranici rtu do patřičné výšky. Při tomto zákroku vzniká jen velmi jemná a malá jizvička pod nosem, která bude časem zcela nenápadná a především nebude překážet na vnitřním rtu. Tuto operaci můžeme dále doplnit o protnutí uzdičky, která může ret zkracovat. To provádíme laserem, takže bez krvácení a nutnosti šití. Celý tento zákrok (i v případě že bychom navíc doplňovali objem) netrvá často déle než 30 minut.

Hodnoty MUDr. Patrika Paulise

1. Pokrokové techniky

Nejnovější a nejmodernější techniky světových plastiků jsou mým standardem. Svým klientkám a klientům nabízím metody, které se běžně v Evropě neprovádějí.

2. Umělecký přístup

Záliba v umění a studium na pařížské univerzitě mě naučila decentnímu, preciznímu až uměleckému stylu francouzské plastiky. Vyznávám přirozenost a krásu symetrického těla, protože tvar a souměrnost je důležitější než velikost.

3. Špičková péče

Díky pravidelné účasti na světových symposiích, kontaktům na světově uznávané kapacity v oboru, nebo řadě zahraničních zkušeností dávám svým klientkám a klientům záruku té nejlepší péče.

Uvažujete o zvěšení rtů? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz