Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Zákroky pro muže, kteří chtějí diskrétní péči, rychlý výsledek a nenáročnou rekonvalescenci

Více fotografií před a po

Ženy využívají umění plastických chirurgů stále ve větší míře než muži. Na druhou stranu, pokud navštíví nějaký muž kliniku plastické chirurgie, ví přesně, co chce. Rychlý výsledek, nenáročnou rekonvalescenci a to vše jen když „ostatní nebudou vědět.“  Tyto předpokladu splňuje celá řada zákroků, které vám nabízíme. Zjistěte si o nich základní informace.

Pročtěte si podrobnosti k zákrokům, které muži žádají nejčastěji

Transplantace vlasů

Nedostatek vlasů trápil muže odpradávna. Paruky se ostatně nosily již několik tisíc let před Kristem. V dnešní době, pokud chce muž pomoci přírodě a hrdě nosit bujnou kštici i v pokročilejším věku, může využít transplantace. Přičemž nejmodernější metodou je FUE, čili Folicular Unit Extraction, při které se vyjímají jednotlivě vlasové folikuly a přemisťují se na potřebná místa. Tento postup je poněkud náročnější (přesouvá se několik tisíc vlasů za jedno sezení), avšak výsledek stojí za to. A právě proto se přistupuje k tomuto zákroku, místo k jednoduché operativě spojené s jizvou pod zátylkem, při níž přemístíme maximálně několik desítek vlasů.

Na naší klinice vám nabízíme transplantaci vlasů od toho nejlepšího – odborníka z DHI Global neboli celosvětové sítě specialistů, jež se věnuje této problematice. Díky tomu vám můžeme zaručit skutečně vynikající výsledky. Na druhou stranu výsledek ovlivňuje vaše genetická predispozice, která se ve výjimečných případech nemusí s touto technikou transplantace vlasů slučovat. Nejprve vás proto pozveme na speciální vyšetření specialistou na slovo vzatým (stejně, jako byste očekávali v těch nejlepších centrech v Londýně, Paříži, nebo třeba New Yorku.

Zákroky v obličeji

Stejné zákroky, jaké podstupují ženy, podstupují v  oblasti obličeje i muži. Operace ženy a muže ovšem rozhodně není totéž! Nejprve je třeba dát velký pozor na správnou diagnostiku problému (to platí u všech estetických zákroků). U mužů totiž mohou být následky chybné diagnostiky obzvláště špatně napravitelné. Jako příklad si můžeme uvést problematiku poklesu víček.

Operace víček

U mužů je pokles víček spojený zhruba v 95 % i s poklesem obočí. Klasická operace víček neboli blefaroplastika tedy tento problém neřeší. Kdežto u žen je postačující zhruba do 60 % všech případů.

Pro muže tedy v případě pokleslých víček doporučujeme moderní zákrok zvaný Trans-Bleph Endotine Brow Lift. Při něm provedeme plastiku víček a zároveň pozvedneme a zafixujeme obočí s pomocí speciálního implantátu. Postačíme si přitom jen s jedním, jemným řezem a tím respektujeme požadavek mužů na rychlé, nenáročné a mini-invazivní ošetření bez radikálních jizev. Jizvy, které jsou například i neodmyslitelnou součástí klasického faceliftu (častého zákroku u žen), by ostatně nebyly u mužů vhodné vzhledem k častému ústupu vlasů.

Facelift

Klasický facelit se u mužů řeší spíše mini-invazivní metodou Silhouette Lift. A pokud je skutečně třeba odstranit nadbytek kůže, pak zvolíme metodu MACS Lift, která rovněž nezanechává žádné jizvy.

Operace nosu neboli Rhinoplastika

Pokud se muž odhodlá k operaci nosu, důvod je zpravidla zřejmý, a my rádi vyhovíme jeho požadavkům. V tomto ohledu je však třeba dávat pozor na to, že hezký nos u ženy není totéž, jako hezký nos u muže. K plastice nosu tedy přistupujeme zvlášť obezřetně a precizně, aby byl výsledek vždy přirozený.

Plastika ušních boltců

S ohledem na krátký sestřih vlasu představují odstáté uši problém spíš u mužů, než u žen. U této kategorie plastických operací proto najdeme výjimečně shodný zájem mužů i žen. Plastika uší je rychlý zákrok v lokální anestezii, jehož výsledky jsou trvalé.

Aplikace Botulotoxinu

Účinné vyhlazování vrásek botulotoxinem, případně výplněmi, je stále doménou žen. Pro muže je pravděpodobně nestálost a nutnost opakování těchto zákroků tou hlavní překážkou, proč jich nevyužít. I když v posledních letech lze pozorovat určitý nárůst mužských zájemců, kteří objevili kouzlo této celosvětově nejoblíbenější techniky estetické chirurgie.

Operace prsou a prsní implantáty

Obor plastiky prsou zahrnuje u žen široké spektrum různých zákroků. Kdežto u mužů se ještě nedávno omezoval pouze na odstranění gynekomastie. Cílem tohoto zákroku, který provádíme formou subkutánní mastektomie  spojené s liposukcí, je odstranit částečně prsní žlázu, která je zvětšená a v některých případech působí až žensky.

Moderní doba však přinesla i novinku v podobě využití prsních implantátů. Ano, i muži mají své implantáty. Ty však neslouží ke zvětšení prsní žlázy, nicméně s jejich pomocí dodáváme objem a tvar prsním svalům. Ne každý muž má totiž dostatek času a fyzické kondice k budování vysněné muskulatury. K dodanému objemu navíc můžeme využít i liposukce a celkově doladit postavu tím, že odsajeme nadbytečnou tukovou tkáň například v partii pasu.

Modelace lýtek

V plastické chirurgii jsou žádané i tzv. lýtkové implantáty, díky kterým dokážeme dotvarovat svalstvo na lýtkách a dodat jim atraktivní proporce. Je však velmi zajímavé a je to paradox, že implantáty se u mužů netěší zdaleka takové oblibě, jako u žen.

Plastika břicha

Pro ženy po porodu je plastika břicha, a tím i řešení rozestupu břišních svalů nebo nadbytku povolené kůže, častokrát nevyhnutelná. Muže však tyto problémy asi netrápí tolik, protože od nich plastická operace břicha není tak žádaná. V jejich případě by ale například vyřešila povislé břicho po velkém váhovém úbytku.

Obavy z plastické operace břicha ovšem mohou pramenit z jizev, které jí často provázely. I v této oblasti estetické chirurgie však najdeme speciální techniky, které jizvu posouvají pod hranici prádla. Jizva je tedy správně vedena jinak, než je tomu v případě žen. V podstatě nic tedy mužům nebrání v dotažení jejich snu o atraktivní postavě.

Prodloužení a ztluštění penisu

Téma mužského penisu nelze opomenout. Muži často řeší obtíže, že je moc krátký nebo moc malý. Chirurgové však disponují technikami, jak na prodloužení, tak na rozšíření penisu. Tento zákrok se provádí docela rutinně a dochází při něm k prodloužení délky o přibližně 30 % a rozšíření zhruba o 25 %. Nesmíme přitom ale opomenout fakt, že asi u třetiny případů dojde díky jizvení paradoxně k ještě většímu zkrácení penisu a u další třetiny případů k návratu do původní délky. Riziko je tu tedy značné a velmi důležitou roli hraje nejen zkušenost chirurga, ale také dodržování pooperačních zásad, na které budete upozorněni. Z vlastní praxe mohu potvrdit 95% spokojenost mých klientů.

Rozšiřování penisu

Existuje hned několik technik, kterými můžeme přidat mužské chloubě na objemu. Tento objem ovšem nikdy nedodáváme do glans penis. Rozšíříme pouze tělo penisu a to nejčastěji vlastním tukem, který do těchto partií transplantujeme. Obecně čím větší je objem tukové tkáně, tím míň se jí dlouhodobě udrží. Většina tuku se opět vstřebá.

Proto, máte-li skutečnou potřebu nechat si rozšířit penis, abyste mohli lépe vyhovět své partnerce, zvažte jinou možnost. Doporučte jí tzv. zvětšení G bodu, u kterého je riziko neúspěchu mnohem nižší. Až 87 % žen potom udává častější a rychlejší dosažení orgasmu. A to všechno bez jizev a s minimálně náročnou rekonvalescencí.

Hodnoty MUDr. Patrika Paulise

1. Pokrokové techniky

Nejnovější a nejmodernější techniky světových plastiků jsou mým standardem. Svým klientkám a klientům nabízím metody, které se běžně v Evropě neprovádějí.

2. Umělecký přístup

Záliba v umění a studium na pařížské univerzitě mě naučila decentnímu, preciznímu až uměleckému stylu francouzské plastiky. Vyznávám přirozenost a krásu symetrického těla, protože tvar a souměrnost je důležitější než velikost.

3. Špičková péče

Díky pravidelné účasti na světových symposiích, kontaktům na světově uznávané kapacity v oboru, nebo řadě zahraničních zkušeností dávám svým klientkám a klientům záruku té nejlepší péče.

Fotogalerie - Zákroky speciálně pro muže

Zákroky speciálně pro muže
Zákroky speciálně pro muže

Uvažujete o plastice nebo modelaci? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz