Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Silhouette Lift a Silhouette Soft Ambulantní, mini invazivní řešení prvních známek stárnutí

Více fotografií před a po

Již před 30. rokem můžeme na tváři pozorovat první známky stárnutí. Objevují se jemné vrásky, pokles kontur a ztráta objemu obličeje. V tomto věku však většina žen i mužů ještě nechtějí podstupovat náročnější chirurgické zákroky. Dávají raději přednost jednoduššímu a šetrnějšímu řešení – metodám Silhouette, které jsou pro své skvělé výsledky a zároveň nenáročnou ambulantní péči stále více populární.

Mladým lidem kolem 30. roku života se klasický facelift většinou nedoporučoval a stále nedoporučuje. V minulosti proto nebyla jiná možnost, jak získat opět svěžest do tváře, než podstoupit aplikaci různých výplní. Ty však daný problém s vráskami, poklesem kontur obličeje a ztrátou objemu zdaleka neřeší. V současnosti už ale máme možnost nabídnout jedinečnou alternativu.  Mini invazivní metody Silhouette Lift a Silhouette Soft jsou založené na speciální fixační technice, která zaručuje dlouhodobý a mimořádný výsledek, za cenu jen několikaminutového ošetření v místním znecitlivění.,
vysvětluje MUDr. Patrik Paulis

  • Ambulantní, nenáročná alternativa k invazivnímu faceliftu obličeje.
  • Dlouhodobý efekt mladistvého vzhledu a svěží tváře.
  • Šetrné metody bez rizika viditelných jizev.

Pro koho je zákrok vhodný

Ideálním kandidátem na mini invazivní lifting je obecně klient či klientka, která již začíná pozorovat povadlé rysy ve tváři, její vrásky od koutků úst k nosu jsou příliš hluboké na pouhé vyplnění kyselinou hyaluronovou, ale zároveň nemá nadbytek uvolněné kůže k odstranění. Metody Silhouette Lift a Soft se však nezaměřují pouze na obličej nebo obočí. Další partie, kde můžete pozorovat první známky stárnutí, a které dokážeme ošetřit, jsou například oblasti krku a hýždí.

Jak probíhá zákrok

Silhouette Lift i Soft využívají prakticky stejnou technologii závěsných nití. Tyto nitě jsou ve skutečnosti velmi jemná a vstřebatelná nebo nevstřebatelná vlákna, která se zavádějí drobnými vpichy. Tato vlákna vypínají pleť a podporují novotvorbu kolagenu. A právě kolagen je základním stavebním kamenem pružné a mladistvě vyhlížející pleti. Zákrok trvá dle rozsahu 15 - 60 minut zpravidla v lokální anestezii. Pokud to situace vyžaduje, můžeme doporučit i celkovou anestezii.

Silhouette Lift

Při této metodě využíváme nevstřebatelné polypropylénové nitě s kuželovitými, zpětnými háčky z kyseliny mléčné. Aplikace těchto jemných nití vyžaduje drobný řez ve vlasové části hlavy. Nevstřebatelné nitě pozvednou povadlé rysy a podkožní struktury obličeje až na několik let, přičemž je můžeme dle potřeby znovu dotáhnout.

Silhouette Soft

Při metodě Silhouette Soft používáme plně vstřebatelná vlákna s protisměrnými kužely a oboustrannými jehličkami, s jejichž pomocí tato vlákna zavádíme. Oproti Silhouette Lift nevyžaduje tato aplikace nití žádný řez a celé ošetření je skutečně zcela neinvazivní. Ke vstřebání vláken dojde v průběhu několik měsíců, avšak zároveň s tím dojde k tvorbě kolagenové sítě, jež výrazně podpoří finální efekt vypnuté pokožky.

Předpokladem pro volbu správné metody a perfektní výsledky jsou zkušenosti operatéra a také certifikace k provádění tohoto zákroku. V České republice je certifikovaným lékařem metody Silhouette exkluzivně MUDr. Patrik Paulis.

Zásady pooperační péče a návrat k běžným činnostem

V den zákroku vás propustíme do domácí péče, která trvá přibližně jeden týden až 10 dní. Minimálně v prvním týdnu je však nutné nosit elastický návlek, který je nezbytnou součástí celého zákroku. Po dobu dvou týdnů byste se dále měli vyvarovat prudkých pohybů a zvýšené fyzické námaze. Teprve poté se můžete vrátit ke každodenním aktivitám. Návrat do zaměstnání, leč nenáročného, vám doporučujeme odložit alespoň na jeden týden.

Kombinace metody Silhouette s dalšími zákroky

V dnešní době úspěšně kombinujeme metody Silhouette Lift a Soft například s liposukcí podbradku, nebo s výplněmi kyselinou mléčnou (Sculptra). Kyselina mléčná dokáže dodat ošetřovaným partiím stejný objem jako i jiné, běžně využívané materiály, ale díky podpoře tvorby vlastního kolagenu je trvalejší. Vydrží až 3 roky.

Hodnoty MUDr. Patrika Paulise

1. Pokrokové techniky

Nejnovější a nejmodernější techniky světových plastiků jsou mým standardem. Svým klientkám a klientům nabízím metody, které se běžně v Evropě neprovádějí.

2. Umělecký přístup

Záliba v umění a studium na pařížské univerzitě mě naučila decentnímu, preciznímu až uměleckému stylu francouzské plastiky. Vyznávám přirozenost a krásu symetrického těla, protože tvar a souměrnost je důležitější než velikost.

3. Špičková péče

Díky pravidelné účasti na světových symposiích, kontaktům na světově uznávané kapacity v oboru, nebo řadě zahraničních zkušeností dávám svým klientkám a klientům záruku té nejlepší péče.

Fotogalerie - Silhouette

Silhouette

Uvažujete o silhouette-liftu? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz