Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Poradna

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

augmentace

23.12.2014 Lucie Sochrová |

Dobrý den, měla bych zájem o augmentaci prsou.. Pravidelně cvičím-3-4 krát týdně v posilovně, v budoucnu bych se chtěla věnovat fitness profesionálně.. Chtěla bych se Vás zeptat, jaké by bylo vhodnější uložení implantátu (pod sval, fascii..), typ, aby to vypadalo co nejpřirozeněji, neomezovalo při cvičení a nedošlo k brzkému opotřebení implantátů.. Kam dáváte fitnesskám implantáty? Neoperoval jste náhodou i S. Plevákovou-mistryni Evropy, světa v bikiny fitness? Děkuji moc za odpověď. Přeji hezký den a krásné prožití vánočních svátků.:)

2014-12-23 13:19:13
Dobrý den Lucie,
 
Děkujeme za Váš zájem. Augmentace u "fitnessek" je u nás velmi standartní zákrok a máte pravdu, slečna Pleváková u nás v nedávné době podstoupila reoperaci prsou poté, co původní zákrok na jiné klinice vzhledem k uložení a "přirozenosti" implantátů nebyl úplně nejšťastnější. Vhodnost, uložení a typ implantátu je s každou klientkou řešen individuálně, protože záleží na tělesné konstrukci, velikosti prsní žlázy a tvaru prsou. Proto by bylo potřeba, abyste se domluvila na osobní konzultaci, kde všechny tyto aspekty proberete a najdete ten nejvhodnější "typ zákroku" právě pro Vás.
 
Konzultace jsou u nás zdarma. Konzultujeme v Praze nebo jednou měsíčně v Bratislavě. Pokud budete mít zájem, zavolejte mi prosím na číslo 734 578 800 a domluvíme se, který termín by Vám případně vyhovoval.
 
Přeji krásné Vánoce a po Novém roce se budeme těšit případně na viděnou!

plastika uší

18.12.2014 Jirasová Lucie |

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda na Vaší klinice provádíte plastiku uší u dětí (věk 5 let). Děkuji, Jirasová.

2014-12-18 18:48:18
Dobrý večer paní Jirasová,
 
Ano, plastiku uší u dětí standartně děláme. Chtělo by, abyste se přišla s dítětem ukázat na konzultaci. Konzultace je zdarma a najdete nás na adrese Bolzanova 3, Praha 1.
 
Pro termín konzultace prosím zavolejte na tel 734 578 800.

browlift

18.12.2014 Alena Trýbová |

Dobrý den pane doktore.Jsem vaše klientka a půjdu na browlift.Někde na netu jsem se dočetla,že když je syndrom sucheho oka a vysoký tlak, mohou nastat komplikace.Je to právě můj problém.Na tlak užívám Triasyn 2,5mg.Mám se proto obávat komplikací.Děkuji za odpověď,Alena.

2014-12-18 07:35:07

Dobrý den paní Trýbová,

nemusíte se ničeho obávat. Problém suchého oka i vysokého krevního tlaku s Vámi vyřeší anesteziolog, který tomu přizpůsobí vhodné podání medikace před samotnou operací.  

S pozdravem PP


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz