Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Poradna

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

Tmavé kruhy pod očima

07.04.2014 mariana |

mam 22 let,ale od detstvi mam obri tmave kruhy pod ocima pokud si nedam vrstvu make-up tak lide okolo si mysli, ze jsem nemocna nebo po narocnem vecirku. Mohli byste mi poradit co s tim, dekuji.

MUDr. Patrik Paulis | 2014-04-07 13:49:00

Poměrně často se stává, že mě navštíví mladé slečny s kruhy a „pytli“ pod očima. Mnoho plastiků je odmítá a dermatologové používají výplně.. existuje ale jediný lék, který skutečně funguje a klasická plastika dolních víček to není – tu NEDOPORUČUJI – mít ve Vašich letech pod dolními víčkami jizvu je neestetické a hlavně zbytečné.

Řešení asymetrie prsou

06.03.2014 Jitka Havašová |

Dobrý den, je mi 30 let a mám dva roky starou dceru. Chtěla bych ještě jedno dítě, tak za dva tři roky. Prsa mi od puberty rostla nesouměrně. Pravé mám o dvě čísla menší. Rozdíl je hodně viditelný.Po kojení mám prsa ještě horší. Chci si nechat prsa upravit. Chtěla jsem se zeptat co všechno proto musím udělat a jak dlouho zákrok a po té hojení trvá?? předem děkuji za radu!

MUDr. Patrik Paulis | 2014-03-06 13:46:00

Dobrý večer, určitě bych doporučil počkat po druhém dítěti, jestli máte asymetrii i po druhém dítěti se prsa změní. Prozatím posílám odkaz na metodu, kterou provádím v ČR exkluzivně, která Váš problém vyřeší.

http://plasticpatrik.blogspot.com/2010/03/co-delam-jinak-1-cast.html

. Pro

více informací nebo objednání

.

Chtěla bych podstoupit modelaci prsou, ale plánuji ještě těhotenství a bojím se, aby to neovlivnilo kojení. Má modelace prsou na kojení nějaký vliv?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-02-26 13:44:13

Dobrý den, modelace na kojení vliv nemá, ale doporučuji tento zákrok po dětech. Více informací o modelaci zde: http://patrikpaulis.com/modelace-prsou

a nebo na piště na email

.


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz