Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Poradna

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

V čem spočívá modelace prsou?

06.05.2014 Anonym |

Uvažuji o modelaci prsou, ale nemám přesnou představu o tomto zákroku. Jaký je princip modelace prsou, jakého výsledku lze docílit a pro koho je zákrok vhodný?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-05-06 10:37:10

Modelace prsou je technika, které se mnohé klientky pro její výsledek často obávají a odkládají ji, a to zejména pro typickou jizvu ve tvaru kotvy, která je vetšinou výsledkem této operace. Já provádím mammoplastiky, modelace eventuálně redukce (zmenšení prsou) výlučně metodou tzv. SINGLE SCAR nebo-li modifikovanou metodou LeJour/Pitanguy či VTT – to jsou vše možné modifikace této metody. Tato technika má výhodu nejen v pouze jedné viditelné jizvě, vertikální od dvorce, čím odpadá někdy dlouhá horizontální jizva v podprsní ryze, ale zejména v zachování možnosti kojení. Tato technika je vhodná u většiny pacientek a zaručuje přirozený a trvalý tvar prsou. Navíc na naši klinice, jako jediní ve Střední a Východní Evropě využíváme zcela standardně u mammoplastik, ale také u abdominoplastik tzv. "harmonický" ultrazvukový skalpel, který zamezuje krvácení, urychluje hojení a tak v neposlední řadě dělá tyto operace nejen bezpečnější, ale i jejich výsledek lepší a trvalejší.

Vyjevený výraz po operaci čela

29.04.2014 Anonym |

Mám hluboké vodorovné vrásky na čele, chtěl bych podstoupit plastickou operaci čela, ale obávám se, že se mi pozvedne obočí a změní výraz obličeje na „ vyjevený“. Jak takové komplikaci předejít?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-04-29 13:51:00

Dobrý den, na obličeji plastici často provádějí operace jak u žen, tak u mužů dosti podobně, avšak s velmi rozdílnou problematikou, proto je nutná konzultace s plastikem, který vybere z několika možných metod tu správnou. Nezáleží na tom, kolik je muži nebo ženě let, nýbrž na kvalitě kůže a podle toho postupujeme. Pro více informací

neváhejte kontaktovat naši ordinaci

a objednat se na konzultaci, která je zdarma. MUDr. Patrik Paulis

Tmavé kruhy pod očima

07.04.2014 mariana |

mam 22 let,ale od detstvi mam obri tmave kruhy pod ocima pokud si nedam vrstvu make-up tak lide okolo si mysli, ze jsem nemocna nebo po narocnem vecirku. Mohli byste mi poradit co s tim, dekuji.

MUDr. Patrik Paulis | 2014-04-07 13:49:00

Poměrně často se stává, že mě navštíví mladé slečny s kruhy a „pytli“ pod očima. Mnoho plastiků je odmítá a dermatologové používají výplně.. existuje ale jediný lék, který skutečně funguje a klasická plastika dolních víček to není – tu NEDOPORUČUJI – mít ve Vašich letech pod dolními víčkami jizvu je neestetické a hlavně zbytečné.


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz