Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Poradna

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

operace dolnych viecok

15.08.2014 Renata Kortynova |

Dobry den zaujali ma Vase internetove stranky, preto sa o radu obraciam na Vas. Dlhsiu dobu rozmyslam o operacii dolnych viecok spojivkou, mam vpadnute kruhy pod ocami. Je mi 26 rokov, ale tato vada mi velmi pridava na veku. Pacil sa mi Vas popis tohto zakroku a rada by som vedela odkial odoberate tukove tkanivo ktorym vyplnate narusenu oblast. Moja dalsia otazka je kolko stoji vstupna prehliadka a nasledny zakrok a za aku dobu miznu otoky a modriny po operacii, resp. po akej dobe sa mozem vratit do prace. Keby som sa rozhodla pre Vas, bola by operacia mozna este v listopadu? Dakujem za odpoved a ochotu. S pozdravom Renata Kortynova.

2014-08-15 18:35:18

Dobrý den paní Kortynová,

děkujeme za váš zájem. Operaci dolních víček přes spojivku provádíme pomocí laseru, tudíž se vyhneme nežádoucí jizvě a zároveň odstraníme i vpadnuté a tmavé kruhy pod očima. Jde o velmi efektivní a žádaný zákrok. Pro určení vhodnosti zákroku Vám můžeme nabídnout osobní konzultaci s panem MUDr. Patrikem Paulisem buď v Praze nebo v Bratislavě. Konzultace je zcela zdarma. Podrobnější informace k zákroku a ceně v případě zájmu se dozvíte právě na konzultaci. Celá operace trvá přibližně 20 – 30 minut a je prováděna v krátké narkóze. K běžným činnostem a práci se budete moci vrátit přibližně po 7 až 10 dnech od operace. Výsledný efekt je dlouhodobý! Ohledně volného listopadového termínu je třeba se domluvit na konzultaci, případně přímo s asistentkou na telefonním čísle 734 578 800.

Budeme se na Vás těšit :)

V čem spočívá modelace prsou?

06.05.2014 Anonym |

Uvažuji o modelaci prsou, ale nemám přesnou představu o tomto zákroku. Jaký je princip modelace prsou, jakého výsledku lze docílit a pro koho je zákrok vhodný?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-05-06 10:37:10

Modelace prsou je technika, které se mnohé klientky pro její výsledek často obávají a odkládají ji, a to zejména pro typickou jizvu ve tvaru kotvy, která je vetšinou výsledkem této operace. Já provádím mammoplastiky, modelace eventuálně redukce (zmenšení prsou) výlučně metodou tzv. SINGLE SCAR nebo-li modifikovanou metodou LeJour/Pitanguy či VTT – to jsou vše možné modifikace této metody. Tato technika má výhodu nejen v pouze jedné viditelné jizvě, vertikální od dvorce, čím odpadá někdy dlouhá horizontální jizva v podprsní ryze, ale zejména v zachování možnosti kojení. Tato technika je vhodná u většiny pacientek a zaručuje přirozený a trvalý tvar prsou. Navíc na naši klinice, jako jediní ve Střední a Východní Evropě využíváme zcela standardně u mammoplastik, ale také u abdominoplastik tzv. "harmonický" ultrazvukový skalpel, který zamezuje krvácení, urychluje hojení a tak v neposlední řadě dělá tyto operace nejen bezpečnější, ale i jejich výsledek lepší a trvalejší.

Vyjevený výraz po operaci čela

29.04.2014 Anonym |

Mám hluboké vodorovné vrásky na čele, chtěl bych podstoupit plastickou operaci čela, ale obávám se, že se mi pozvedne obočí a změní výraz obličeje na „ vyjevený“. Jak takové komplikaci předejít?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-04-29 13:51:00

Dobrý den, na obličeji plastici často provádějí operace jak u žen, tak u mužů dosti podobně, avšak s velmi rozdílnou problematikou, proto je nutná konzultace s plastikem, který vybere z několika možných metod tu správnou. Nezáleží na tom, kolik je muži nebo ženě let, nýbrž na kvalitě kůže a podle toho postupujeme. Pro více informací

neváhejte kontaktovat naši ordinaci

a objednat se na konzultaci, která je zdarma. MUDr. Patrik Paulis


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz