Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Plastika prsou

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

cena implantátov

10.10.2014 Andrea |

Dobrý deň chcem sa opýtať aká je cena zväčšenia prs a implantátov zn. Mentor .Dakujem

2014-10-10 20:18:20

Dobrý den,

cenu zákroku augmentace s implantáty Mentor Vám sdělí plastický chirurg po osobní konzultaci. MUDr. Patrik Paulis konzultuje zdarma a to buď v Praze nebo cca jednou měsíčně v Bratislavě. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci se obraťte na asistentku na čísle 734 578 800 pro Prahu, 00421 948 578 800 při zájmu o konzultaci v Bratislavě.

S pozdravem tým MUDr. Patrika Paulise

zvětšení prsou vlastním tukem

07.09.2014 Jana Stanulová |

Dobrý den, uvažuji o zvětšení prsou vlastním tukem, zatím to není aktuální, jelikož si na operaci musím teprve našetřit (jsem student). chtěla bych se zeptat, kolik ten zákrok u Vás celkově se vším všudy stojí? Předem Vám děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem, Jana Stanulová

2014-09-07 11:49:11

Dobrý den Jano,

cenu zákroku se dozvíte na osobní konzultaci s plastickým chirurgem. Je třeba zvážit, zda jde o nejvhodnější variantu zvětšení prsou právě pro Vás. Konzultace je zdarma, tudíž neváhejte se nezávazně objednat. Termín si můžete domluvit buď prostřednictvím našeho webového formuláře, na emailu info@patrikpaulis.com nebo na telefonu 734 578 800.

S pozdravem tým MUDr. Patrika Paulise

V čem spočívá modelace prsou?

06.05.2014 Anonym |

Uvažuji o modelaci prsou, ale nemám přesnou představu o tomto zákroku. Jaký je princip modelace prsou, jakého výsledku lze docílit a pro koho je zákrok vhodný?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-05-06 10:37:10

Modelace prsou je technika, které se mnohé klientky pro její výsledek často obávají a odkládají ji, a to zejména pro typickou jizvu ve tvaru kotvy, která je vetšinou výsledkem této operace. Já provádím mammoplastiky, modelace eventuálně redukce (zmenšení prsou) výlučně metodou tzv. SINGLE SCAR nebo-li modifikovanou metodou LeJour/Pitanguy či VTT – to jsou vše možné modifikace této metody. Tato technika má výhodu nejen v pouze jedné viditelné jizvě, vertikální od dvorce, čím odpadá někdy dlouhá horizontální jizva v podprsní ryze, ale zejména v zachování možnosti kojení. Tato technika je vhodná u většiny pacientek a zaručuje přirozený a trvalý tvar prsou. Navíc na naši klinice, jako jediní ve Střední a Východní Evropě využíváme zcela standardně u mammoplastik, ale také u abdominoplastik tzv. "harmonický" ultrazvukový skalpel, který zamezuje krvácení, urychluje hojení a tak v neposlední řadě dělá tyto operace nejen bezpečnější, ale i jejich výsledek lepší a trvalejší.


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz