Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Plastika prsou

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

cena implantátov

10.10.2014 Andrea |

Dobrý deň chcem sa opýtať aká je cena zväčšenia prs a implantátov zn. Mentor .Dakujem

2014-10-10 20:18:20

Dobrý den,

cenu zákroku augmentace s implantáty Mentor Vám sdělí plastický chirurg po osobní konzultaci. MUDr. Patrik Paulis konzultuje zdarma a to buď v Praze nebo cca jednou měsíčně v Bratislavě. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci se obraťte na asistentku na čísle 734 578 800 pro Prahu, 00421 948 578 800 při zájmu o konzultaci v Bratislavě.

S pozdravem tým MUDr. Patrika Paulise

V čem spočívá modelace prsou?

06.05.2014 Anonym |

Uvažuji o modelaci prsou, ale nemám přesnou představu o tomto zákroku. Jaký je princip modelace prsou, jakého výsledku lze docílit a pro koho je zákrok vhodný?

MUDr. Patrik Paulis | 2014-05-06 10:37:10

Modelace prsou je technika, které se mnohé klientky pro její výsledek často obávají a odkládají ji, a to zejména pro typickou jizvu ve tvaru kotvy, která je vetšinou výsledkem této operace. Já provádím mammoplastiky, modelace eventuálně redukce (zmenšení prsou) výlučně metodou tzv. SINGLE SCAR nebo-li modifikovanou metodou LeJour/Pitanguy či VTT – to jsou vše možné modifikace této metody. Tato technika má výhodu nejen v pouze jedné viditelné jizvě, vertikální od dvorce, čím odpadá někdy dlouhá horizontální jizva v podprsní ryze, ale zejména v zachování možnosti kojení. Tato technika je vhodná u většiny pacientek a zaručuje přirozený a trvalý tvar prsou. Navíc na naši klinice, jako jediní ve Střední a Východní Evropě využíváme zcela standardně u mammoplastik, ale také u abdominoplastik tzv. "harmonický" ultrazvukový skalpel, který zamezuje krvácení, urychluje hojení a tak v neposlední řadě dělá tyto operace nejen bezpečnější, ale i jejich výsledek lepší a trvalejší.

Řešení asymetrie prsou

06.03.2014 Jitka Havašová |

Dobrý den, je mi 30 let a mám dva roky starou dceru. Chtěla bych ještě jedno dítě, tak za dva tři roky. Prsa mi od puberty rostla nesouměrně. Pravé mám o dvě čísla menší. Rozdíl je hodně viditelný.Po kojení mám prsa ještě horší. Chci si nechat prsa upravit. Chtěla jsem se zeptat co všechno proto musím udělat a jak dlouho zákrok a po té hojení trvá?? předem děkuji za radu!

MUDr. Patrik Paulis | 2014-03-06 13:46:00

Dobrý večer, určitě bych doporučil počkat po druhém dítěti, jestli máte asymetrii i po druhém dítěti se prsa změní. Prozatím posílám odkaz na metodu, kterou provádím v ČR exkluzivně, která Váš problém vyřeší.

http://plasticpatrik.blogspot.com/2010/03/co-delam-jinak-1-cast.html

. Pro

více informací nebo objednání

.


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz