Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Ostatní zákroky

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

Zvětšení lýtek

13.09.2014 Veronika Dlouhá |

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně právě zvětšení lýtek. Narodila jsem se s diagnosou pedes equinovaris oboustranně s následnou svalovou atrofií a dále pak arthrogryposis multiplex congenita. Někde jsem zaslechla že lidé s dg pedes equinovaris si mohou nechat tuto operaci proplatit od pojištovny. Já bych ráda věděla, zda-li by u mě tato operace byla možná provést s pro mě uspokojivým výsledkem, jelikož ze svých lýtek mám opravdu těžkou psychickou újmu, dá-li se to tak nazvat. Předem děkuji za odpověd. Veronika Dlouhá Kladno 733 418 204

2014-09-13 17:23:17

Dobrý den Veroniko,

zvětšení lýtek je u nás celkem standartní zákrok. Zda je možné tuto operaci provést právě u Vás a s jakým výsledkem, je třeba konzultovat s panem MUDr. Patrikem Paulisem, který se na tento typ zákroku specializuje. Konzultujeme v Praze, osobní konzultace je zdarma. Další předkonzultační možností je, že nám na email info@patrikpaulis.com zašlete fotografie lýtek. Chirurg posoudí daný problém emailovou formou a následně se s Vámi asistentka dohodne na dalším možném postupu. Více info získáte také na telefonu 734 578 800.

S pozdravem tým MUDr. Patrika Paulise

plastika nosa

06.09.2014 Mirka |

Dobry den prajem, Chcela by som sa informovat ako dlho sa u Vas caka na konzultaciu a kolko si treba našporit na plastiku nosa :) viem ze je to individualne, ale aspon približnu sumu. Ďakujem a pekny deň prajem Mirka

2014-09-06 15:07:15

Dobrý den Mirko,

děkujeme moc za dotaz. Na konzultace se čeká cca 1 týden až 14 dní, konzultace jsou u nás zcela zdarma. Cena plastiky nosu a vhodnosti zákroku u MUDr. Patrika Paulise je předmětem dané konzultace. Mohu Vám nabídnout předběžnou konzultaci formou emailu. V tomto případě Vás poprosím o zaslání fotografií nosu z profilu a zepředu na email info@patrikpaulis.com. Pan doktor se k Vašemu problému vyjádří a následně si můžete v případě zájmu domluvit osobní konzultaci.

S přáním hezkého dne

Tým MUDr. Patrika Paulise

cena labioplastiky

30.08.2014 vendula |

Dobry den ,chtela bych se zeptat kolik u Vas stoji labioplastika? Dekuji.

2014-08-30 09:17:09

Dobrý den Vendulo,

děkujeme za Váš dotaz. Cena labioplastiky je u pana MUDr. Patrika Paulise zhruba mezi 15 - 20 tis. Kč včetně medikace, anestezie, hospitalizace a jedné noci na Klinice. Nejlepší by ale určitě bylo si domluvit nejprve nezávaznou konzultaci, kde si cenu následně ujasníte. V případě zájmu kontaktujte prosím asistentku Lucii na čísle 734 578 800. Konzultace je zdarma :)

Přejeme hezký den!

Tým MUDr. Patrika Paulise


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz