Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Ostatní zákroky

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

browlift

18.12.2014 Alena Trýbová |

Dobrý den pane doktore.Jsem vaše klientka a půjdu na browlift.Někde na netu jsem se dočetla,že když je syndrom sucheho oka a vysoký tlak, mohou nastat komplikace.Je to právě můj problém.Na tlak užívám Triasyn 2,5mg.Mám se proto obávat komplikací.Děkuji za odpověď,Alena.

2014-12-18 07:35:07

Dobrý den paní Trýbová,

nemusíte se ničeho obávat. Problém suchého oka i vysokého krevního tlaku s Vámi vyřeší anesteziolog, který tomu přizpůsobí vhodné podání medikace před samotnou operací.  

S pozdravem PP

léčba Dupuytrenovy kontraktury kolagenázou

17.12.2014 Olga Puferová |

Dobrý den, provádíte léčbu Dupuytrenovy kontraktury kolagenázou?

2014-12-17 08:07:08
Dobrý den paní Puferová,

Pan Doktor se bude Vaší diagnózou rád zabývat. Standartně jde o zákrok hrazený pojišťovnou, se kterými my ale bohužel nemáme smlouvu.

Vzhledem k této skutečnosi Vám ale můžeme nabídnout zákrok s úhradou pouze nutných nákladů na pronájem operačního sálu. Pan Doktor si svou práci účtovat v tomto případě nebude.

Pokud byste měla zájem o osobní konzultaci, prosím ozvěte se asistentce na telefon 734 578 800, domluvíme vše potřebné. Konzultace je zdarma.

srůst jizvy s kolenním kloubem

18.11.2014 David Zadražil |

Dobrý den, na radu 3 lékařů se obracím na Vás s potřebou léčby srůstu jizvy (cca 4 cm čverečné) na kolenním kloubu. Kontakt na Vás se mi zobrazil před pár minutami na Facebooku. Po operaci osteosyn. pately (4.5.2013 Motol) a druhé operaci extirpaci kovu (Nemocnice Tábor listopad 2013) nebyl ani v jednom užit drén a pooperační komplikace infekcí zanechala také srůst vrstev zjizvené tkáně s kloubem. Komplikace je popsána v lék. zprávě jako alergie na kov. Na možný vznik komplikace jsem upozornil již po vynětí metaliky při vizitě s tím, že bude jinak třeba štěpu na záplatu. Došlo k zánětu a byl jsem opakovaně, potřetí, hospitalizován. Ortopedie mne však i po 1/2 roce (hojení jizvy) odkazuje na chirurgii plastickou. Nejsem lékař a proto mi vlastní diagnosy dost vadí a někdy také překážejí nicméně jizva mi překáží více. Obávám se také, že dotyční lékaři nepochopili, jak si jejich práce vážím, neboť mám pochybnosti o efektivitě rady, kterou jsem dostal až na vlastní dopis primáři ortopedie Tábor, v odpovědi se pan primář plně odkazuje na lékaře jeho ortopedie, ke kterému jsem na radu svého praktického lékaře s obtíží nedávno zašel. Ve věci vyšetření jsem omezen sociální dávkou tudíž z toho hlediska nepospíchám, avšak sval slábne a pouze to mne plně zaměstnává. Prosím o Vaše stanovisko k případné plastické operaci separaci jizvy, transplantaci a pod. David Zadražil (43), Tábor,nyní pouze přes pojišťovnu.

2014-11-18 11:34:11

Dobrý den pane Zadražile,

poprosil bych Vás k dané věci o objednání se na osobní konzultaci do Prahy u asistentky na telefonu 734 578 800. Bohužel ale nemáme smlouvy s pojišťovnami, zákroky jsou hrazené klientem. Konzultace jsou zdarma.

Děkuji za pochopení. S pozdravem PP


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz