Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Poradna

Děkujeme za každý váš dotaz

Poslední zodpovězené dotazy

Mastektomie

10.03.2015 Anonym |

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda také děláte mastektomii lidem, kteří podstupují změnu pohlaví. Komisi mám ke konci dubna. Chtěl jsem původně k panu doktorovi Frajerovi, ale ten by prý teď měl mít plno. Pokud tento zákrok provádíte, jaká je přibližná čekací doba? Předem děkuji za odpověď.

PP | 2015-03-10 18:49:18

Dobrý den, Mastektomie u dg. F to M trans X samozřejmě provádím. Mé čekací lhůty se pohybují v rozmezí  3-4 měsíců.... Ale nedoporučuji si vybírat chirurga dle toho, kdy Vás vezme, jde o důvěru... Zůstávám s pozdravem PP

krecove zily a odstraneni poceni

21.02.2015 Pavlina |

Dobry vecer,chtela bych se zeptat,jestli provadite taky operaci krecovych zil u muzu? A jestli je u vas mozne odstraneni poceni laserem (trvale) u zen? Dekuji

2015-02-21 20:35:20

Dobrý den, odstranění křečových žil ani trvalé odstranění pocení laserem bohužel neprovádíme. Pro odstranění pocení aplikujeme do podpaží botox, zde ale nejde o trvalý efekt.

Nos

12.02.2015 Veronika Tomková |

Dobrý den. Chtěla bych plastickou operaci nosu. Nyní jsem dvakrát po sobe v průběhu 2 měsíců měla ucpané dutiny a můj praktický lékař mi řekl, že mám křivou nosní přepážku, což jsem věděla, ale netušila jsem že by mi to mohlo způsobovat zdravotní problémy. Chtěla bych tak operaci konzultovat nějákým způsobem i s pojišťouvnou, alespoň pro částečný příspěvek. Jak to tedy musím udělat? Jít na ORL, dostat nějáký papír o problémech spojených s přepážkou , pak jít na pojišťovnu a po té za plastickým chirurgem? Děkuji za odpověď.

2015-02-12 15:31:15

Dobrý den Veroniko,

my bohužel zákroky hrazené na pojišťovnu neposkytujeme. Musíte, v případě že jde opravdu o zdravotní problém, najít plastického chirurga či kliniku, která má smlouvu s pojišťovnami. Dále ale záleží také na tom, zda Vám jde pouze o plnou úhradu zákroku či o schopnost chirurga, který bude zákrok provádět.


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz