Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Osobní profil MUDr. Patrika Paulise

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Jeho praxe stojí na pevných základech studia a praxe na Pařížské univerzitě, která jej naučila decentnímu stylu francouzské plastiky.

„Medicína a především chirurgie mě lákala již od mládí. Ale jak to opravu vzniklo? U umění! Maloval jsem obrazy a měl zájem o umění, které má s plastickou chirurgií mnoho společného. Myslím totiž, že každá plastická operace je jedinečná, jiná a hlavně originální!“

 

„Učil jsem se od světově uznávaných kapacit v oboru a jejich špičkovou péči převzal i do své praxe.“

Patrik Paulis si svojí kariéru doslova hýčká. Důkazem je dlouhý seznam diplomů a kurzů, z nichž nade všemi vyniká atestace vyššího stupně z pařížské Univerzity Denise Diderota. Mezi jeho učitele patřily takové věhlasné kapacity jako Dr. Gilbert Aiach, Prof. Jean-Marie Servant, Prof. Marc Revol, nebo Dr. Francoise FIRMIN.

Francie přirostla Patrikovi k srdci už v polovině 90. let, kdy byl ještě jako medik na své první stáži u profesora Servanta a následně na dětské plastice u profesora Vazqueze. Poté získal atestaci 1. stupně z obecné chirurgie na Chirurgické klinice IPVZ a na Lékařské fakultě UK v Praze Na Bulovce u profesora Antoše. Následovala praxe v rámci specializace z plastické chirurgie na Oddělení čelistní, obličejové a plastické chirurgie a chirurgie ruky v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. A po dalších 2 letech dokončil svou specializaci v Nemocnici Sv. Ludvíka v Paříži.

 „Do České republiky jsem přivedl decentní, precizní a umělecký styl francouzské plastické chirurgie.“

MUDr. Patrik Paulis působil po svém návratu do ČR na Klinice plastické chirurgie FN Na Bulovce , kde pracoval jako sek. lékař a odborný asistent 1. Lékařské fakulty UK v Praze. Následně se stal nejen samostatně pracujícím lékařem, ale také soudní znalcem v obou plastická chirurgie a zcela se specializoval na estetickou chirurgii.

 „Rád se zdokonaluji, abych svým klientkám a klientům mohl nabídnout ty nejlepší, pokrokové techniky.“

Soukromé praxi se MUDr. Paulis věnuje doposud a momentálně operuje v Praze a Plané u Mariánských Lázní. V získávání a výměně nových poznatků však nepolevuje a krom cestování a neustálého vzdělávání, se v roce 2014 vrhnul také na studium Managementu zdravotnictví na Central European Management Institutu v Praze.

Patrik Paulis na sále Patrik Paulis na sále Patrik Paulis na sále Patrik Paulis na sále


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz