Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Odstranění vrásek botulotoxinem Oblíbená a účinná metoda, jak se zbavit zamračeného či unaveného výrazu ve tváři

Odstranění vrásek na čele, hlubokých vrásek mezi obočím a vějířkovitých vrásek kolem očí. To jsou nejčastější přání žen a v menší míře i mužů, kteří přicházejí na aplikaci botulotoxinu. A všechny tyto touhy jim můžeme splnit. Botulotoxin v lékové podobě totiž patří k nejbezpečnějším a nejúčinnějším látkám, kterými dokážeme vyhladit vrásky a vypnout pleť. A to bez nutnosti použít skalpel.

„Mnoho klientek a klientů říká, ‚kdo botulotoxin zakusí, už nikdy nechce jinak.‘ Přesvědčit se však musíte sami. Pro začátek vám mohu zaručit, že aplikace není bolestivá, nemusíte se na ní nijak zvlášť připravovat a trvá jen několik málo minut. Můžete na ni zajít třeba při obědové pauze. Účinek botulotoxinu je navíc pozvolný, takže bezprostředně po ošetření téměř nikdo nic nepozná. Později se však může divit, jak to děláte, že vypadáte stále tak dobře.“

Objednejte se na konzultaci

 

  • Ambulantní, nebolestivý a časově nenáročný zákrok.
  • Nejbezpečnější forma jak mít mladistvější a svěží vzhled.
  • Lze aplikovat v obličeji i oblasti krku a dekoltu.

Kde botulotoxin pomáhá

Tato metoda je ideální pro odstranění mimických vrásek na čele, hlubokých vrásek mezi obočím a vějířkovitých vrásek kolem očních koutků. Dnes je ale běžné aplikovat botulotoxin také do oblasti krku, dekoltu, anebo podpaždí, kde je cílem zabránit nadměrnému pocení. Aplikace v těchto místech (krk, dekolt, podpaždí) vyžaduje speciální techniku dávkování, a proto by měl zákrok vykonávat pouze lékař!

Základní informace k průběhu zákroku

Princip injekční aplikace botulotoxinu je velice prostý. Velmi tenkou jehličkou a pomocí jemných vpichů vám vpravíme botulotoxin do vybrané oblasti, kde dojde ke svalovému uvolnění, vyhlazení vrásek a následnému vypnutí pleti. Botulotoxin zabrání převodu vzruchů na sval a dalšímu smršťování kůže, čím v důsledku zamezí prohlubování vrásek a také jejich další tvorbě. Botulotoxin takto působí 3 - 6 měsíců, ale lze jej aplikovat opakovaně dle potřeby, přičemž s každým opakováním se účinnost prodlužuje.

Tato aplikace je ambulantní, nebolestivá a nenáročná. Odejdete jen lehce červení, ale i to brzy zmizí. Lékař vám může dle potřeby a během několika málo minut vpravit zhruba 5 až 40 jemných vpichů.

Co vás čeká bezprostředně po zákroku

Aby se botulotoxin do vrásek správně rozprostřel, je třeba během 4 hodin po zákroku každých 10 minut cvičit mimiku, tady krčit čelo, mhouřit oči apod. Jinak se můžete ihned vrátit do práce a očekávat vypnutí vrásek pozvolna do 2 až 7 dnů od aplikace. Po tu dobu doporučujeme pouze vynechat fyzickou zátěž.

Hodnoty MUDr. Patrika Paulise

Botulotoxin je nejbezpečnější lék současnosti. S minimem bolesti a rychlou rekonvalescencí přichází velmi dobrý výsledek na relativně dlouhou dobu s minimálními počty nežádoucích účinků.

1. Pokrokové techniky

Nejnovější a nejmodernější techniky světových plastiků jsou mým standardem. Svým klientkám a klientům nabízím metody, které se běžně v Evropě neprovádějí.

2. Umělecký přístup

Záliba v umění a studium na pařížské univerzitě mě naučila decentnímu, preciznímu až uměleckému stylu francouzské plastiky. Vyznávám přirozenost a krásu symetrického těla, protože tvar a souměrnost je důležitější než velikost.

3. Špičková péče

Díky pravidelné účasti na světových symposiích, kontaktům na světově uznávané kapacity v oboru, nebo řadě zahraničních zkušeností dávám svým klientkám a klientům záruku té nejlepší péče.

Uvažujete o odstranění vrásek botulotoxinem? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz