Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Modelace lýtek Zákrok vhodný pro všechny, kteří chtějí mít krásně vytvarované nohy

Více fotografií před a po

Extrémně štíhlá, plochá nebo asymetrická lýtka považuje celá řada lidí za velkou vadu na kráse. A proto se také nabízí řešení v podobě modelace lýtek silikonovými implantáty. Tyto implantáty mají za úkol dotvarovat svalstvo lýtek tak, abyste je mohli hrdě ukazovat. Tento zákrok je vhodný pro ženy i muže, přestože u mužů se netěší ani zdaleka takové popularitě. Zato ženy jej podstupují v počtu desítek ročně.

„Někdy ani vytrvalým cvičením není možné změnit genetickou predispozici. A právě tehdy je vhodné přistoupit k operačnímu řešení s využitím implantátů. Než se však odhodláte k samotnému zákroku, zvu vás na osobní konzultaci, na které vám vysvětlím vše potřebné. Objasním vám princip plastické operace, navrhnu vhodný tvar a velikost implantátů a nastíním předpokládaný výsledek zákroku. Jedině dokonalá informovanost povede k vaší úplné spokojenosti.“

Objednejte se na konzultaci

 

  • Plastická operace má trvalý efekt.
  • Používáme implantáty s doživotní zárukou, které nejsou vypouklé ani hmatatelné.
  • Jizvu umisťujeme do podkolenní jamky, kde je téměř neznatelná.

Přečtěte si podrobnosti k průběhu zákroku

Za plné anestezie provedeme v podkolenní jamce řez dlouhý asi pět centimetrů. Jeho prostřednictvím poté vložíme pod svalovou tkáň silikonový implantát, abychom dosáhli většího objemu a pevnosti lýtka. Tím, že vložíme implantáty pod sval, docílíme toho, že výplň nebude ani hmatatelná, ani viditelná na pohled.

Doporučené zásady pooperační péče

Klient či klientka zůstává hospitalizována v příjemném prostředí naší kliniky po dobu jednoho až dvou dnů. Následně vás propustíme do domácí péče, přičemž vás do týdne znovu pozveme na první kontrolu.  Po dobu 2 týdnů byste přitom měli dodržovat klidový režim a zhruba 4 týdny nosit tlakové návleky. Ty vám navíc doporučujeme navléci i posléze při jakékoliv fyzicky náročnější aktivitě.

Doporučujeme vám také provádět tlakové masáže, které pomohou předejít vazivovému pouzdru kolem implantátu. Bude-li ale váš pooperační stav v normálu, můžete se vrátit do zaměstnání zhruba po dvou týdnech. Nesmí se však jednat o fyzicky namáhavou práci. Lehčí námaha je dovolena až po 4 týdnech od operace a veškerá činnost bez omezení po zhruba 8 týdnech. Výsledný tvar a velikost lýtek můžete považovat za konečný zhruba po dvou až třech měsících od plastické operace.

Hodnoty MUDr. Patrika Paulise

1. Pokrokové techniky

Nejnovější a nejmodernější techniky světových plastiků jsou mým standardem. Svým klientkám a klientům nabízím metody, které se běžně v Evropě neprovádějí.

2. Umělecký přístup

Záliba v umění a studium na pařížské univerzitě mě naučila decentnímu, preciznímu až uměleckému stylu francouzské plastiky. Vyznávám přirozenost a krásu symetrického těla, protože tvar a souměrnost je důležitější než velikost.

3. Špičková péče

Díky pravidelné účasti na světových symposiích, kontaktům na světově uznávané kapacity v oboru, nebo řadě zahraničních zkušeností dávám svým klientkám a klientům záruku té nejlepší péče.

Fotogalerie - Modelace lýtek

Modelace lýtek

Uvažujete o modelaci lýtek? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz