Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Lipotransfer Plastické operace, při kterých se využívá vaše vlastní tuková tkáň

Lipotransfer představuje typ plastické operace, při které se používá vlastní tuk klienta či klientky. Jedná se například o plastickou operaci zvětšení rtů, výplně vrásek, omlazování, zvětšení prsou apod. Naše klinika je na práci s tukem přímo specializovaná a jako jediní se aktivně účastníme výzkumu na využití kmenových buněk z tukové tkáně. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejmodernější, vylepšené metody lipotransferu II. generace a přinést ještě lepší výsledky operací.

Metoda lipotransferu využívá obrovský potenciál kmenových buněk odebraných z tukové tkáně. Ty totiž dokáží zajistit přijetí nové tkáně v ošetřované oblasti, aby se stala jeho přirozenou součástí. Prostřednictvím tohoto nejpřirozenějšího výplňového materiálu si nyní můžete nechat bezbolestně zvětšit rty, prsa, vyhladit vrásky, omladit pokožku, či dokonce korigovat jizvy nebo jiné nedokonalosti na vaší kráse. Pokud jste odpůrcem botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, silikonových implantátů a jiných tělu nepřirozených materiálů, lipotransfer pomocí vlastního tuku a kmenových buněk je právě pro vás ta správná volba.

Objednejte se na konzultaci

 

  • Vlastní tuk je tělu vlastní materiál, není třeba používat umělých látek.
  • Naše klinika se jako jediná specializuje na práci s tukem.
  • Nabízíme II. generaci lipotransferu, při které využíváme mimořádných účinků kmenových buněk z tukové tkáně.

Princip lipotransferu stručně a jednoduše

Průběh lipotransferu je zcela jednoduchý. Plastický chirurg nejprve nejjemnější metodou, moderní tumescentní liposukcí, odsaje přebytečný tuk z problémových oblastí a ten následně zpracuje v automatizované laboratoři. Tuková tkáň prochází sérií procesů, během nichž se upraví do požadovaného stavu. V prvé řadě se z její jedné části oddělí kmenové buňky a druhá část se očistí od nevhodných látek. Takto upravený vlastní tuk pacienta následně plastický chirurg použije jako přirozený výplňový materiál té nejvyšší kvality.

Jak už jsme zmínili, součástí lipotransferu je i tumescentní liposukce, a proto je výsledný efekt dvojnásobný. Nejenže získáte přirozenou výplň vrásek, rtů nebo jiné části těla, ale zároveň vám zformujeme problematické partie vašeho těla. Přebytečnou tukovou tkáň odsáváme zpravidla z oblasti hýždí, stehen, břicha nebo boků.

Zbavte se posledních otazníků k využívání lipotransferu

Jak je lipotransfer náročný a jak dlouho trvá takový zákrok?

Lipotransfer - výplň vlastním tukem obohacená o kmenové buňky nezatěžuje organismus celkovou anestezií a nezpůsobuje klientům bolesti. Celá operace trvá přibližně 3 hodiny, jelikož součástí tohoto zákroku je i tumescentní liposukce.

Jaké jsou nejčastější důvody, proč se ženy nebo muži rozhodnou pro lipotransfer?

Důvod, pro který se ženy ale i muži stále více rozhodují pro lipotransfer je ten, že při zákroku se nepoužívá žádný umělý výplňový materiál, například silikon nebo botulotoxin. Vlastní tuk klienta je tělu nejpřirozenější materiál a přirozenost sehrává nejdůležitější roli. Celý zákrok je bezbolestný, výsledek trvalý. Klient se zároveň natrvalo zbaví tuku z problémových partií, čímž kromě korekce drobných chybiček krásy získá i vytvarovanou postavu, a to vše díky jedinému zákroku.

Jaké výhody má lipotransfer oproti ostatním podobným zákrokům?

Právě díky kmenovým buňkám odebraným z tukové tkáně bude výsledný efekt zákroku trvalý, přirozený a maximálně dokonalý.

  • V první řadě nezatěžuje organismus žádným umělým materiálem typu botulotoxin, silikon apod.
  • Během celého zákroku má klient či klientka vše pod kontrolou, může reagovat na práci plastického chirurga.
  • Výsledný efekt je trvalý, přirozený a zdokonalený díky použití kmenových buněk.

Komu lze tento zákrok doporučit a komu ne?

Nejvhodnějšími kandidáty na lipotransfer jsou zdraví lidé ve věku od 18 do 55 let, kteří se neléčí na žádnou závažnou chorobu. Velmi dobrých estetických výsledků lze ovšem dosáhnout i ve věkových kategoriích od 16 do 75 let.

Existují určité zdravotní nebo jiné zábrany, kdy se lipotransfer nedoporučuje?

Ano, jsou to akutní a chronické onemocnění kůže, hnisavé rány, čerstvé úrazy a odřeniny, jizvy, čerstvé pooperační stavy, zvýšená tělesná teplota, čerstvá virová onemocnění, chřipka, angína a jiné, například i čerstvé spálení pokožky při nadměrném slunění.

Uvažujete o některém ze zákroků, při kterém se využívá lipotransfer? Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Paulisovi

  • +420 734 578 810


Patrik Paulis - ZnamyLekar.cz